Etkilinklerimiz

Mavera Hotel toplantılar, özel etkinlikler ya da romantik bir düğün için ideal seçimdir.

Hayat kutlamak için çeşitli nedenlerle dolu. Doğum günleri, yıldönümleri,düğün, sünnet, mezuniyet. Bu etkinliklerin Mavera Hoteli’nin özel etkinlik alanlarında kutlanması, etkinlikleri daha da özel yapar. Umzan ekibimiz tarafından sizler için özel düzenlenen muhteşem yemekler ve harika organizasyon bu özel anlarınıza özel bir dokunuş sunar.

Ya da belki kurumsal bazı organizasyonlar yapmanız gerekebilir. Son derece gizli bir toplantı, bir anlaşma, ya da Genel Kurul için bir kutlama yemeği, motivasyon ya da eğitim toplantıları . Tüm bunlar ihtiyaçlarınıza uygun olarak düzenlenebilir. Biz sizlere iş sonuçları üretmek için tarz ve hassasiyetle yardımcı olabiliriz.

İster küçük bir iş toplantısı ya da bir tatil partisi planlayın Mavera Hotel’inin deneyimli ve güleryüzlü planlama ekibi tüm planlama sürecinde size yardımcı olmak için burada. Sizlere esnek , açık ve kapalı toplantı alanları, lezzetli catering seçenekleri ve titiz bir hizmet sunuyoruz. Ayrıca Wı-Fi, ses ve görüntü teçhizatı ile toplantılarınıza teknik destek de sunuyoruz.