Oda Özelliklerimiz

Marmaris, İçmeler’de benzersiz ve samimi bir ortamda şık konaklama imkanı sunan Mavera Hotel’in yenilenmiş ve modern odalarının tadını çıkarın. Hem iş hem de tatil amaçlı seyahat edenler için ideal bir butik otel olan Mavera Hotel, Marmaris İçmeler’de en iyi konumdadır. Ulaşım son derece kolaydır.

Mavera Hotel 25 odası ile şık ve rahat bir konaklama imkanı sunmaktadır. Yeni , çağdaş bir dekorla tasarlanmıştır. Otelimiz huzlu bir vaha gibidir, size sunulan olanaklar ile kendinizi evinizde hissettireceksiniz.

25 odalı tesismizde 5 suit ve 20 standart odamız vardır. Tüm odalarımız farklı renklere ve farklı konseptlere sahip olup benzersizdirler.

Odalarımızda standart olarak, telefon, saç kurutma makinesi, duşa kabin, mermer zemin, klima, lcd tv, minibar "ücretli", wi-fi internet erişimi "ücretsiz" olarak hizmetinize sunulmaktadır. Balkonlu odalarımız mevcut olup, dağ ve havuz manzaralıdır.

Otelimizdeki her oda benzersiz ve modern tarzı ile rahat bir evin atmosferini yansıtan, sıcak bir ortam sunacak şekilde tasarlandı.